Plavání Pardubice

Plavání s dětmi, začátečníci i pokročilí

Pardubice – bazén aqua

Na bazéně aqua v prostorách Aquacentra Pardubice, plaveme s děti od 2 let. Bazén je hluboký 130cm a teplota vody 31 stupňů. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku a pokročilosti. Nejmenší plavou s rodiči, větší děti již samostatně bez rodičů.

Krásné prostředí bazénu aqua umožňuje příjemné strávení společného času ve vodě, kdy se děti postupně seznamují se základy plavání, potápění a sebezáchrany. Během kurzů se učí splývat, základy plaveckých technik (kraul, znak, prsa) a také spolupracovat s rodiči a instruktorkou, navazují první kontakty se svými vrstevníky.

Tím, že děti v raném věku získají základní plavecké návyky, mohou v případě potřeby lépe reagovat na krizovou situaci a také v pozdějším věku rychleji rozvíjejí další motorické schopnosti nejen ve vodě.

Ve vodě s námi

Pardubice – 50 metrový bazén

Na hlubokém, 50 metrovém bazéně v Pardubicích plaveme s dětmi bez rodičů od věku 5ti let, dle jejich pohybových schopností. Děti jsou rozděleny do 2 skupin podle věku a pokročilosti. Cílem kurzů je nácvik a zdokonalení plaveckých způsobů (kraul, znak, prsa). Hravou formou učíme děti nejen plavat, ale také sebezáchraně a prevenci proti utonutí. Nezabýváme se závodním plaváním, našim cílem je radostné plavání jako příprava na budoucí sportovní výkon nebo jako doplněk k jiným sportovním aktivitám.

Informace o bazénu Pardubice

V Pardubicích plaveme v plaveckém areálu Aquacentra Pardubice. Bližší informace na stránkách bazénu aqua v Aquacentru Pardubice a na stránkách 50 metrového bazénu v Aquacentru Pardubice.

Kudy do bazénu Pardubice

Aquacentrum naleznete v Pardubicích, v ul. Jiráskova 2664. Přesné zachycení polohy, vč. možnosti plánování tras, je k dispozici na serveru Google Maps.

Kurzy od ledna 2019

Na všech bazénech, kde probíhají naše kurzy, začneme v lednu 2019 zimní kurz. Do kurzu je možné se přihlásit přes přihlašovací formulář na našich stránkách. V jednotlivých městech zahájí kurzy takto:

Pardubice - 50ti-metrový bazén - kurz pokračuje od středy 9. 1. 2019

Lázně Bohdaneč - pátek 4. 1. 2018

Pardubice - bazén aqua - sobota 5. 1. 2019

Chrudim - malý i velký bazén - neděle 6. 1. 2019, pro začátečníky se koná informační schůzka ve čtvrtek 3. 1. 2019 od 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim

Pokročilí, kteří plavou v našich kurzech, se mohou přihlásit do lednového kurzu na svém bazéně do 24. 11. 2018 a od prosince 2018 pak najdou rozpis časů  na našich stránkách.

Těšíme se na vás.

Zuzka a Šárka

Od pondělí 15. 10. 2018 začíná saunování pro rodiče s dětmi

V pondělí 15. října 2018 začneme opět saunu pro rodiče s dětmi. V příjemném prostředí se naučíme, jak navštěvovat saunu i s nejmladšími dětmi, jak masírovat naše děti a také základy aromaterapie. Pokud máte chuť saunu vyzkoušet, přihlaste se během nedělních lekcí plavání nebo přes přihlašovací formulář na našem webu. Začínáme vždy v pondělí v 9:00 (kromě prvního pondělí v měsíci, kdy probíhá sanitární den).

Těšíme se na vás.

Zuzka a Šárka

Nové kurzy od září 2018

Pardubice - 50ti-metrový bazén - středa 19. 9. 2018

Lázně Bohdaneč - pátek 21. 9. 2018

Pardubice - bazén aqua - sobota 22. 9. 2018

Chrudim - malý i velký bazén - neděle 23. 9. 2018, pro začátečníky se koná informační schůzka ve středu 19. 9. 2018 od 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim

Pokročilí, kteří pokračují v našich kurzech, najdou rozpis časů od 12. 9. 2018 na našich stránkách. Pokud jste se nestihli přihlásit na konci minulého kurzu a rádi byste pokračovali, napište prosím mail, rádi vás dořadíme.

Těšíme se na vás.

Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek