Plavání Pardubice

Plavání s dětmi, začátečníci i pokročilí

Pardubice – bazén aqua

Na bazéně aqua v prostorách Aquacentra Pardubice, plaveme s děti od 2 let. Bazén je hluboký 130cm a teplota vody 31 stupňů. Děti jsou rozděleny do skupin podle věku a pokročilosti. Nejmenší plavou s rodiči, větší děti již samostatně bez rodičů.

Krásné prostředí bazénu aqua umožňuje příjemné strávení společného času ve vodě, kdy se děti postupně seznamují se základy plavání, potápění a sebezáchrany. Během kurzů se učí splývat, základy plaveckých technik (kraul, znak, prsa) a také spolupracovat s rodiči a instruktorkou, navazují první kontakty se svými vrstevníky.

Tím, že děti v raném věku získají základní plavecké návyky, mohou v případě potřeby lépe reagovat na krizovou situaci a také v pozdějším věku rychleji rozvíjejí další motorické schopnosti nejen ve vodě.

Ve vodě s námi

Pardubice – 50 metrový bazén

Na hlubokém, 50 metrovém bazéně v Pardubicích plaveme s dětmi bez rodičů od věku 5ti let, dle jejich pohybových schopností. Děti jsou rozděleny do 2 skupin podle věku a pokročilosti. Cílem kurzů je nácvik a zdokonalení plaveckých způsobů (kraul, znak, prsa). Hravou formou učíme děti nejen plavat, ale také sebezáchraně a prevenci proti utonutí. Nezabýváme se závodním plaváním, našim cílem je radostné plavání jako příprava na budoucí sportovní výkon nebo jako doplněk k jiným sportovním aktivitám.

Informace o bazénu Pardubice

V Pardubicích plaveme v plaveckém areálu Aquacentra Pardubice. Bližší informace na stránkách bazénu aqua v Aquacentru Pardubice a na stránkách 50 metrového bazénu v Aquacentru Pardubice.

Kudy do bazénu Pardubice

Aquacentrum naleznete v Pardubicích, v ul. Jiráskova 2664. Přesné zachycení polohy, vč. možnosti plánování tras, je k dispozici na serveru Google Maps.

Zahájení nového kurzu – duben 2018

Milí rodiče, milé děti,

nový kurz otevřeme v dubnu 2018. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč – pátek – kurz začne 6. 4. 2018
Pardubice – sobota – kurz začne 7. 4. 2018

Chrudim – informační schůzka pouze pro začátečníky proběhne ve ve středu 4. 4. 2018 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 8. 4. 2018.

Rozpis pokročilých najdete před zahájením kurzu v příslušném odkazu.

Šárka a Zuzka

 

Milí rodiče,

nový kurz otevřeme v lednu 2018. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč – pátek – z důvodu rekonstrukce začne kurz až 19. 1. 2018
Pardubice – sobota – 1. lekce 6. 1. 2018

Chrudim – informační schůzka pouze pro začátečníky proběhne ve ve středu 3. 1. 2018 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 7. 1. 2018,

Přejeme úspěšný začátek roku 2018 a těšíme se na vás v bazénu.

Zuzka a Šárka

Netradiční focení pod vodou

Vážení rodiče, v neděli 11. 12. 2016 organizujeme netradiční focení dětí i dospělých pod vodou v kostýmech, šátcích a podobně. Focení proběhne pro přihlášené rodiny na bazénu v Pardubicích dle časového rozpisu. Bližší informace o fotografovi a fotografiích najdete na karelfiala.cz/fotopodvodou/. Pokud byste měli ještě o toto focení zájem, pošlete prosím SMS na telefonní čísla paní Šťovíčkové nebo paní Burianové, případně napište mail a my Vás dořadíme. Pište nejpozději v neděli 4. 12. 2016 do 17 hodin. Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek