Kde plaveme

Plavání Chrudim, Pardubice a Lázně Bohdaneč

Plaveme s dětmi od narození do 6 měsíců a dále navazujeme plaváním pro děti starší půl roku. Plavání pro děti starší 6 měsíců organizujeme v následujících městech:

Ve vodě s námi

Informace o bazénu Chrudim

V Chrudimi plaveme v plaveckém areálu Sportovních areálů města Chrudim. Děti do 2,5 let plavou na malém bazéně s rodiči, děti starší 2,5 let plavou na velké bazéně (25 m) s rodiči i samostatně. Bližší informace o plaveckém areálu:

Informace o bazénu Pardubice

V Pardubicích plaveme v plaveckém areálu Aquacentra Pardubice. Plaveme s dětmi od 2 let v bazéně Aqua, s dětmi od 5 let na 50ti metrovém bazéně. Bližší informace o plaveckém areálu:

Informace o bazénu Lázně Bohdaneč

V Lázních Bohdaneč plaveme v plaveckém v areálu Léčebných lázní Bohdaneč. Plaveme s dětmi od 3 let v doprovodu rodičů, starší děti plavou samostatně. Bližší informace o plaveckém areálu:

Zahájení nového kurzu – duben 2018

Milí rodiče, milé děti,

nový kurz otevřeme v dubnu 2018. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč – pátek – kurz začne 6. 4. 2018
Pardubice – sobota – kurz začne 7. 4. 2018

Chrudim – informační schůzka pouze pro začátečníky proběhne ve ve středu 4. 4. 2018 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 8. 4. 2018.

Rozpis pokročilých najdete před zahájením kurzu v příslušném odkazu.

Šárka a Zuzka

 

Milí rodiče,

nový kurz otevřeme v lednu 2018. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč – pátek – z důvodu rekonstrukce začne kurz až 19. 1. 2018
Pardubice – sobota – 1. lekce 6. 1. 2018

Chrudim – informační schůzka pouze pro začátečníky proběhne ve ve středu 3. 1. 2018 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 7. 1. 2018,

Přejeme úspěšný začátek roku 2018 a těšíme se na vás v bazénu.

Zuzka a Šárka

Netradiční focení pod vodou

Vážení rodiče, v neděli 11. 12. 2016 organizujeme netradiční focení dětí i dospělých pod vodou v kostýmech, šátcích a podobně. Focení proběhne pro přihlášené rodiny na bazénu v Pardubicích dle časového rozpisu. Bližší informace o fotografovi a fotografiích najdete na karelfiala.cz/fotopodvodou/. Pokud byste měli ještě o toto focení zájem, pošlete prosím SMS na telefonní čísla paní Šťovíčkové nebo paní Burianové, případně napište mail a my Vás dořadíme. Pište nejpozději v neděli 4. 12. 2016 do 17 hodin. Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek