Plavání s miminkem v rodině

První plavání

Návštěva vyškolené instruktorky u Vás v rodině umožní, aby se první setkání s plaváním odehrálo v bezpečí a pohodlí Vašeho domova. Plavání s miminkem v rodině je možné od velmi raného věku, asi od 3.týdne (po zahojení pupečníku) do zhruba 6.měsíce věku miminka. Vyškolená instruktorka Vás seznámí s postupem plavání doma, tak i s možnostmi pokračování plavání na bazénu.

Ukáže Vám postup plavání ve vaně, jednotlivé úchopy na plavání, popř. první nácvik potápění, atd. Vše budete mít možnost si poprvé vyzkoušet pod jejím dohledem. Zaplavete si s miminkem na zádech, odpočinete si v klubíčku, naučíte se úchopy pro společnou koupel. Postupně budete přidávat úchopy na bříšku a začnete s postupným nácvikem potápění.

Ve vodě s námi

Poté Vás instruktorka naučí kojeneckou masáž podle metodiky J. Hašplové, seznámí Vás s přírodními oleji na masáže a ošetřování miminka. V neposlední řadě si můžete popovídat i o dalších otázkách týkajících se miminek a dětí, např. o kojení, spinkání, jídle, psychomotorickém vývoji, apod. Naše instruktorky Vám dokáží zprostředkovat mnoho informací, jak ze své práce, tak i mnoho zkušeností vlastních, protože jsou také hlavně zkušenými maminkami.

Kdy začít

První plavání v rodině má samozřejmě vazbu na datum narození miminka a tudíž je datum počátku velmi individuální. Proto doporučuje nás kontaktovat nás rostřednictvím formuláře či telefonicky (kontakt na instruktorky níže). Jistě vybereme vhodný termín počátku plavání, aby vyhovoval Vám a zejména vašemu děťátku.

Instruktorky

Šárka Šťovíčková
Telefon: 608 158 615

Jana Sedláková
Telefon: 776140320

Markéta Vorlíčková
Telefon: 774112432

Zahájení nového kurzu – duben 2018

Milí rodiče, milé děti,

nový kurz otevřeme v dubnu 2018. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč – pátek – kurz začne 6. 4. 2018
Pardubice – sobota – kurz začne 7. 4. 2018

Chrudim – informační schůzka pouze pro začátečníky proběhne ve ve středu 4. 4. 2018 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 8. 4. 2018.

Rozpis pokročilých najdete před zahájením kurzu v příslušném odkazu.

Šárka a Zuzka

 

Milí rodiče,

nový kurz otevřeme v lednu 2018. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč – pátek – z důvodu rekonstrukce začne kurz až 19. 1. 2018
Pardubice – sobota – 1. lekce 6. 1. 2018

Chrudim – informační schůzka pouze pro začátečníky proběhne ve ve středu 3. 1. 2018 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 7. 1. 2018,

Přejeme úspěšný začátek roku 2018 a těšíme se na vás v bazénu.

Zuzka a Šárka

Netradiční focení pod vodou

Vážení rodiče, v neděli 11. 12. 2016 organizujeme netradiční focení dětí i dospělých pod vodou v kostýmech, šátcích a podobně. Focení proběhne pro přihlášené rodiny na bazénu v Pardubicích dle časového rozpisu. Bližší informace o fotografovi a fotografiích najdete na karelfiala.cz/fotopodvodou/. Pokud byste měli ještě o toto focení zájem, pošlete prosím SMS na telefonní čísla paní Šťovíčkové nebo paní Burianové, případně napište mail a my Vás dořadíme. Pište nejpozději v neděli 4. 12. 2016 do 17 hodin. Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek