Plavání Lázně Bohdaneč

Plavání s dětmi, začátečníci i pokročilí

Lázně Bohdaneč

V Lázních Bohdaneč plaveme v prostředí krásného, teplého bazénu v areálu Léčebných lázní, hloubka 135 cm. Plaveme s dětmi od 3 do 8 let v doprovodu rodičů, později samostatně. Kurzy jsou zaměřeny na postupný rozvoj plaveckých dovedností hravou formou. Děti se učí ve spolupráci s rodiči základním plaveckým dovednostem (splývání, potápění, skok do vody, doplavání ke břehu), později začínají s plaveckými technikami (kraul, znak, prsa) a lekce jsou doplněny nácvikem sebezáchrany a prevencí proti utonutí. Náš klub se nevěnuje závodnímu plavání a proto jsou lekce více hravé, bez tlaku na výkon a výsledek jednotlivých dětí.

Ve vodě s námi

Informace o bazénu Lázně Bohdaneč

V Lázních Bohdaneč plaveme v plaveckém bazénu v areálu Léčebných lázní Bohdaneč. Bližší informace na stránkách bazénu v areálu Léčebných lázní Bohdaneč.

Kudy do bazénu Lázně Bohdaneč

Krytý plavecký bazén naleznete v Lázních Bohdaneč, na Masarykově nám. 6. Přesné zachycení polohy, vč. možnosti plánování tras, je k dispozici na serveru Google Maps.

Zahájení nového kurzu – duben 2018

Milí rodiče, milé děti,

nový kurz otevřeme v dubnu 2018. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč – pátek – kurz začne 6. 4. 2018
Pardubice – sobota – kurz začne 7. 4. 2018

Chrudim – informační schůzka pouze pro začátečníky proběhne ve ve středu 4. 4. 2018 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 8. 4. 2018.

Rozpis pokročilých najdete před zahájením kurzu v příslušném odkazu.

Šárka a Zuzka

 

Milí rodiče,

nový kurz otevřeme v lednu 2018. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč – pátek – z důvodu rekonstrukce začne kurz až 19. 1. 2018
Pardubice – sobota – 1. lekce 6. 1. 2018

Chrudim – informační schůzka pouze pro začátečníky proběhne ve ve středu 3. 1. 2018 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 7. 1. 2018,

Přejeme úspěšný začátek roku 2018 a těšíme se na vás v bazénu.

Zuzka a Šárka

Netradiční focení pod vodou

Vážení rodiče, v neděli 11. 12. 2016 organizujeme netradiční focení dětí i dospělých pod vodou v kostýmech, šátcích a podobně. Focení proběhne pro přihlášené rodiny na bazénu v Pardubicích dle časového rozpisu. Bližší informace o fotografovi a fotografiích najdete na karelfiala.cz/fotopodvodou/. Pokud byste měli ještě o toto focení zájem, pošlete prosím SMS na telefonní čísla paní Šťovíčkové nebo paní Burianové, případně napište mail a my Vás dořadíme. Pište nejpozději v neděli 4. 12. 2016 do 17 hodin. Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek