Plavání Lázně Bohdaneč

Plavání s dětmi, začátečníci i pokročilí

Lázně Bohdaneč

V Lázních Bohdaneč plaveme v prostředí krásného, teplého bazénu v areálu Léčebných lázní, hloubka 135 cm. Plaveme s dětmi od 3 do 8 let v doprovodu rodičů, později samostatně. Kurzy jsou zaměřeny na postupný rozvoj plaveckých dovedností hravou formou. Děti se učí ve spolupráci s rodiči základním plaveckým dovednostem (splývání, potápění, skok do vody, doplavání ke břehu), později začínají s plaveckými technikami (kraul, znak, prsa) a lekce jsou doplněny nácvikem sebezáchrany a prevencí proti utonutí. Náš klub se nevěnuje závodnímu plavání a proto jsou lekce více hravé, bez tlaku na výkon a výsledek jednotlivých dětí.

Ve vodě s námi

Informace o bazénu Lázně Bohdaneč

V Lázních Bohdaneč plaveme v plaveckém bazénu v areálu Léčebných lázní Bohdaneč. Bližší informace na stránkách bazénu v areálu Léčebných lázní Bohdaneč.

Kudy do bazénu Lázně Bohdaneč

Krytý plavecký bazén naleznete v Lázních Bohdaneč, na Masarykově nám. 6. Přesné zachycení polohy, vč. možnosti plánování tras, je k dispozici na serveru Google Maps.

Kurzy od ledna 2019

Na všech bazénech, kde probíhají naše kurzy, začneme v lednu 2019 zimní kurz. Do kurzu je možné se přihlásit přes přihlašovací formulář na našich stránkách. V jednotlivých městech zahájí kurzy takto:

Pardubice - 50ti-metrový bazén - kurz pokračuje od středy 9. 1. 2019

Lázně Bohdaneč - pátek 11. 1. 2019 (změna oproti původní informaci z důvodu oprav na bazénu)

Pardubice - bazén aqua - sobota 5. 1. 2019

Chrudim - malý i velký bazén - neděle 6. 1. 2019, pro začátečníky se koná informační schůzka ve čtvrtek 3. 1. 2019 od 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim

Pokročilí, kteří plavou v našich kurzech, se mohou přihlásit do lednového kurzu na svém bazéně do 24. 11. 2018 a od prosince 2018 pak najdou rozpis časů  na našich stránkách.

Těšíme se na vás.

Zuzka a Šárka

Od pondělí 15. 10. 2018 začíná saunování pro rodiče s dětmi

V pondělí 15. října 2018 začneme opět saunu pro rodiče s dětmi. V příjemném prostředí se naučíme, jak navštěvovat saunu i s nejmladšími dětmi, jak masírovat naše děti a také základy aromaterapie. Pokud máte chuť saunu vyzkoušet, přihlaste se během nedělních lekcí plavání nebo přes přihlašovací formulář na našem webu. Začínáme vždy v pondělí v 9:00 (kromě prvního pondělí v měsíci, kdy probíhá sanitární den).

Těšíme se na vás.

Zuzka a Šárka

Nové kurzy od září 2018

Pardubice - 50ti-metrový bazén - středa 19. 9. 2018

Lázně Bohdaneč - pátek 21. 9. 2018

Pardubice - bazén aqua - sobota 22. 9. 2018

Chrudim - malý i velký bazén - neděle 23. 9. 2018, pro začátečníky se koná informační schůzka ve středu 19. 9. 2018 od 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim

Pokročilí, kteří pokračují v našich kurzech, najdou rozpis časů od 12. 9. 2018 na našich stránkách. Pokud jste se nestihli přihlásit na konci minulého kurzu a rádi byste pokračovali, napište prosím mail, rádi vás dořadíme.

Těšíme se na vás.

Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek